Nikol Moravcová, Tomáš Řepka a Dominika Mesárošová
Zdroj: isifa.com
Hot News IQ houpacího koně

TOP 10 nejhloupějších českých celebrit: Hlasujte, kdo je podle vás ten nej...

Některé české celebrity moc inteligence nepobraly. Která z nich je podle vás nejhloupější?

Tipy Prásku:

1. Tomáš Řepka

Tomáš Řepka

Tomáš Řepka proslul svým konfliktním a nepochopitelným chováním už na fotbalových trávnících. I přesto ale svedl jednu z nejhezčích českých modelek Vlaďku Erbovou, s níž má syna Markuse a kterou si před pár týdny vzal. O krásce se nicméně také říká, že nepatří mezi ty největší inteligenty, a tak si tahle dvojka asi perfektně rozumí.

2. Iveta Bartošová

Džambulka v našem žebříčku nemohla chybět. Její schopnost nechat se nabalit největším bláznem v okruhu sto tisíc kilometrů je obdivuhodná. No co, někdo jí ten alkohol chodit kupovat musí.

3. Dominika Mesarošová

Modelka sází na vzhled sexbomby, který umocnila obřími silikony. Ačkoli se Dominika snaží, seč může, zatím nenarazila na ten pravý sexy mozek s plnou šrajtoflí. Nicméně někoho, kdo jí poskládá vyjádření, za pomoci nichž poté odpovídá novinářům, si najde vždy.

4. Leo Beránek

Tenhle fracek těží z milionů bohatého papá a kamkoli přijde, odchází v klepetech nebo s někým v zubech. Jeho IQ se projevuje hlavně v klipech, které natáčí a které svou kvalitou odpovídají výtvoru dětí z mateřské školky. Těch nejhloupějších dětí z mateřské školky.

5. Michaela Štoudková

Míša Štoudková příléta v helikoptéře mezi hiphopery

Štoudková se snaží zviditelnit na různých akcích, ale zatím se jí to moc nedaří. O práci Míša zavadí jen výjimečně. Na druhou stranu má ale úspěch u kopaček a hokejek, jak už to tak u modelek bývá. Obzvlášť u těch nejchytřejších.

6. David Šín

Výherce reality show Big Brother, kterou vysílala televize Nova před sedmi lety, dokázal během pár let prošustrovat miliony, které si vybojoval svým tupým výrazem před kamerou. Teď zkouší vydělávat jako podnikatel, ale ani v tom není jednička.

7. Nikol Moravcová

Co by to bylo za párty, kdyby tam nepřišla Nikol. Bohužel nikoho nezajímá. S Michaelou Štoudkovou jsou vždy takovou vtipnou dvojkou stojící v koutě s přáním, aby si je někdo aspoň vyfotil. Nebo se jich na něco zeptal.

8. Taťána Makarenko

Modelka, která si několikrát nechala přešít obličej a udělat silikonová ňadra, by rozhodně členství v Mense nezískala. Randí ale s hokejkou Zdeňkem Bahenským, do kterého je bezhlavě zamilovaná, a to jí ke štěstí stačí.

9. Mirek Šimůnek

Mirek neví, jestli je víc herec, model nebo moderátor. V žádném z těchto oborů ale neválí. Tenhle princ už je prostě za zenitem. Bohužel nemá (ani nemůže mít) dost soudnosti, aby si to uvědomil.

10. Helena Vondráčková

Zpěvačka se nechala zmanipulovat ochranitelským partnerem Martinem Michalem a v podstatě zmizela ze světa showbyznysu. A to mohla být tak slavná... Ale hlavně že je pokladem českého národa, jak o sobě s oblibou tvrdí!

Kdo z nich je podle vás nejhloupější celebritou? Hlasujte v anketě webu Prásk.tv:

Anketa

Kdo má podle vás IQ houpacího koně?


Hlasovalo 4628 lidí. (Muži: 3888 | Ženy: 740)

 

Svatba Ivety Bartošové: Na co si dát pozor, aby jí to konečně vydrželo?

Autor: mivr

Diskuze