Bohdana Pavlíková
Zdroj: TV Nova
Nečekané

Kdo je ve skutečném životě partnerem Jindry? Hrál v Ulici a jeho postava ovlivnila rodinu Farských!

Herečka Bohdana Pavlíková (40) v posledních měsících v roli Jindry dělá v Ulici pěkné dusno. Čeká dítě s Bedřichem, ale ve skutečnosti herečka žije s jiným mužem, který v seriálu také působil!

7 fotek
Když se v loňském roce v Ulici objevila Jindra Pražáková, málokdo tušil, jak moc velký bude mít liv na dění v seriálu. Z potrhlé manažerky rockového bandu Starý vercajk se stala nastávající matka dítěte, jehož otcem nebude nikdo jiný než ženatý basák Bedřich Liška. Omyl, který se stal pod vlivem drog, se tak stal osudým pro celou rodinu Liškových.

Ve skutečnosti však Bohdana žije s Lubošem Veselým (64). Jméno možná není každému povědomé, ale skalní fanoušci Ulice ho jistě dobře znají! Luboš totiž sice žije s Bohdanou, v Ulici si ale pořídil ještě mnohem mladší ženu, kterou není nikdo jiný než Lída Farská. Ano, hádáte už správně. Bohdana Pavlíková tvoří pár s hercem, který se v seriálu představil jako profesor psychologie Jan Kostka.

V této roli se herec často objevoval jako starší muž, který netouží po dítěti s o několik dekád mladší partnerkou a bývalou studentkou Lídou. Poté často působil jako taková vrba Oldovi Farskému. V současné době se v seriálu neobjevuje, avšak to samé se rozhodně nedá říct o jeho partnerce Bohdaně, se kterou společně vystupují v pražském Švandově divadle a bydlí v nedalekých Vršovicích.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Chat s Frantou Hrubým: U Lišků to bude ještě mazec!

VIDEO: Prozrazená tajemství, trapasy, drsné hádky i skvělé zprávy! Co se bude dít v Ulici?

Obří změna Niky z Robinsona: Řekla, kde vzala tak velká prsa 

Jak se zachovat jako těhotná milenka? Jde na to Jindra z Ulice správně?
TEST: Jak dobře znáte seriál Ulice?

 

Anketa

Podaří se nakonec Jindře ukořistit Bedřicha?

Hlasovalo 4126 lidí.

Autor: bin

Diskuze