Viewegh svlékl hned čtyři herce!

Kdo chce vidět foto hambatého Jiřího Langmajera, rychle sem!

Nový český film podle původního scénáře Michala Viewegha Svatá čtveřice nešetří nahotou hlavních protagonistů! Pro dámy tak jedním z lákadel filmu může být třeba zadek Jiřího Langmajera (46)!

Herec s pověstí prostopášníka je sice ženatý s manželkou Kamilou, s níž má i rodinu, to mu však nebrání v občasných úletech. V minulosti byl přichycen na záletech třeba s modelkou Petrou Faltýnovou či moderátorkou Adélou Gondíkovou. Pověst drsného a vnitřně rozháraného umělce podpořily i vleklé problémy se zraněnou páteří, při nichž herce snad každá zástupkyně něžného pohlaví toužila ošetřovat.

Nestardartně odhaleného "Langoše" teď mohou roztoužené divačky vidět ve filmu Svatá Čtveřice. A nejen jej, na své si přijdou i pánové! O čem film je? Kolegové elektrikáři Ondra (Hynek Čermák) a Vítek (Jiří Langmajer), dostanou nabídku na exotickou „brigádu“ na karibském ostrově, kde hurikán poničil elektrické vedení.

Ondra s Vítkem jsou kamarádi a navíc sousedi z dvojdomku, ve kterém oni a jejich rodiny žijí v naprosté harmonii. Jejich manželky, Dita (Viktorie Čermáková) a Marie (Marika Procházková), se mají rády, Ondrovi dospívající synové chodí s Vítkovými dospívajícími dcerami, prostě všeobjímající idyla, kterou narušuje jediná věc.

V úvodu zmíněná postelová nuda. Když tedy osud hodí mužům rukavici v podobě zahraniční služební cesty, zvednou ji i ženy a do Karibiku je doprovodí. A právě tam, v exotickém ráji, se v jejich hlavách zrodí plán, po kterém už jejich sexuální život nebude nikdy stejný...

Autor: mac

Diskuze