Hlavní město orgasmu
Zdroj: Profimedia
Zajímavý výzkum

Ve které evropské zemi mají lidé nejsilnější orgasmus? Česi to nejsou!

Na konci července proběhl Mezinárodní den orgasmu. K jeho příležitosti byl proveden výzkum, který přináší zajímavé výsledky. Kde se tedy lidé milují několikrát denně a kde je lepší spát se zavřenými okny?

Na konci první poloviny léta se uskutečnil celosvětový výzkum orgasmu. Průzkum si objednal výrobce erotických hraček Lelo, který zkoumal státy ve třech kategoriích: nejčastější, nejhlasitější, nejintenzivnější.

Co se intenzity týče, první příčku zbořilo Norsko, kde se sexu oddává 35 % tázaných alespoň jednou denně. Opakem jsou pak smutní Britové, kterým se daří přibližně v 11 %. Světovým průměrem však byly podle firmy Lelo 2 až 3 orgasmy týdně. Ty naprosto splňuje další severská země, Švédsko. Hůř než Britové jsou na tom snad jen Kanaďané, kdy 15 % uvedlo, že orgasmus ani nikdy nezažilo.

Druhou kategorií byla hlučnost při vyvrcholení. Podle xman.idnes.cz jsou světovou jedničkou Brazilci, kteří se za hlučné označili v 65 %. Za nimi stojí Norsko s 40 % a Chorvatsko s 38 %.

O první místo v kategorii intenzity se pak dělí hned tři země najednou. Nejprudší orgasmy si pro sebe vybojovaly Španělsko, Itálie a Chile. K zahození není ani Austrálie, která se drží ihned v závěsu a Američané jsou pak někde uprostřed.

Autor: pet

Diskuze