Brian Northrup - 1
Zdroj: Instagram
Všechno jde, když se chce

Každý den v roce jedl pizzu: Neuhádnete, co to udělalo s jeho tělem!

Nedržet hloupé diety a přesto mít perfektní figuru by chtěl asi každý z nás. Dopřát si pochoutku jako je pizza a i tak nepřibrat? Brian Northrup to vyzkoušel. Neuvěříte, jak to dopadlo!

6 fotek
Mladík jedl pizzu každý den po dobu jednoho roku. Vše dokumentoval na svém Instagramu v rámci projektu s názvem "PIZZAPOCALYPSE". Vše spočívalo v tom, že musel prokázat, že stravování není všechno, co se týče zachování váhy.

"Skutečná ambice tohoto projektu neměla tolik co dočinění se sýrem a omáčkou jako spíše se sdílením mentálního rámce, který jsem použil k dosažení úrovně takovéto kondice," tvrdí Brian.

"Příliš často jsem slýchal od trenérů a různých fitness guru, dokonce i od doktorů, jak tvrdí lidem, že nemohou vyléčit špatnou stravu. Věřím, že všichni tito lidé velmi podceňují to, co je možné díky tvrdé práci," dodává Brian k celému projektu.

Jste zvědaví jak vypadá fitness režim tohohle "jedlíka"? Nejen, že posiluje a zvedá vlastní váhu několik hodin denně 3-4krát týdně. Do toho ještě uběhne 20-30 mil denně, což trvá 2-3 hodiny denně. Takže pokud jste ochotní urvat si půl dne jen proto, aby jste si mohli dát každý den k obědu pizzu, přejeme vám dobrou chuť!
 

Autor: veh

Diskuze