Celeste Barber - 1
Zdroj: Instagram
Je skvělá

Komička, která paroduje celebrity, ukázala další povedené SNÍMKY: Z jejích fotek si sednete na zadek!

Tohle vás pobaví! Ten, kdo ji na internetu ještě nezaregistroval, by měl zpozornět. Američanka Celeste Barber si nasbírala své sledující díky úžasnému smyslu pro humor.

12 fotek
Která z žen by nechtěla mít tak úžasné fotky jako celebrity?Je ale jasné, že jen stěží dosáhneme výsledku, jako právě známé osobnosti. Je to složitý proces - líčení s vizážisty, účes, stylování outfitu. Příprava někdy trvá i několik hodin a focení také není záležitostí několika minut. Fotograf musí zachytit správnou pózu i dokonalý výraz. Zkrátka, vše musí být perfektní!

Američanka Celeste Barber se toho ujala po svém! Tato komička je dnes známější, než některé celebrity. Celeste si své fanoušky získala díky svému smyslu pro humor.

Ve volném čase se věnuje napodobování známých osobností. Snaží se ukázat "reálnou" podobu vytvořené fotky - bez vizážistů, bez připravené choreografie a především bez retuší. Celeste své sledující z celého světa nepřestává bavit. Do své tvorby už dokonce zapojila i manžela. Na její výtvory se podívejte do galerie.

Anketa

Jak se vám její parodie líbí?

Hlasovalo 42 lidí.

Autor: ad

Diskuze