Katy Perry
Zdroj: Twitter
Rybičky, naháči jedou!

Katy Perry promluvila o loňském incidentu s nahým Orlandem Bloomem! Proč se také nesvlékla?

Krásná zpěvačka promluvila o loňském incidentu s nahatým Orlandem Bloomem i o svém psychickém stavu. Ani ona nezvládá hvězdnou kariéru zrovna nejlépe! Kvůli potížím se rozhodla vyhledat odbornou pomoc.

6 fotek
Půvabná zpěvačka ještě nedávno randila s idolem dívčích srdcí Orlandem Bloomem. Jejich vztah nebyl vždy růžový. Na světlo dokonce uniklo několik fotografií, na kterých flirtoval s mladou zpěvačkou Selenou Gomez. Mnozí tehdy nechápali, proč dává přednost mladé dívce, když má doma krásnou vyzrálou ženu. Tím, kdo pro něj měl porozumění, byla právě Katy, a vše mu odpustila.

Jejich vztah ještě nějakou dobu pokračoval, a dokonce se dočkal velkého skandálu. Tehdy se dostala na veřejnost fotografie, na které je herec naprosto nahý vedle zpěvačky v plavkách. Do té doby se o Orlanda bulvár moc nezajímal, ale tento snímek z něho udělal hvězdu všech titulních stránek. Nyní Katy prozradila, proč se také nesvlékla. Podle jejích slov bylo svléknutí momentální nápad jejího partnera a jí se prostě odhalit nechtělo a ušetřila si to až na jachtu.

Krásná zpěvačka také promluvila o tom, jak je na tom se svým duševním zdravím. Tvrdí, že už pět let chodí na terapie a je přesvědčená o tom, že právě ony nejvíce pomohly jejímu psychickému stavu a drží ji nad vodou.

Autor: Beat

Diskuze