Kati Pohler
Zdroj: YouTube.com
Štastný konec

Adoptované dívce dali po letech dopis od biologických rodičů. Stál v něm zvláštní vzkaz!

Mladá dívka (21) byla adoptovaná. To se ale dozvěděla až po mnoha letech. Proč ji její vlastní rodiče opustili a nechali jako novorozeně na tržišti? Důvod je šílený. Nechali u ní i zvláštní vzkaz.

Před 21 lety se rodiče Číňanky Kati rozhodli, že ji nechají čerstvě po porodu na tržišti. Děťátko ale mělo štěstí a ujali se ho hodní adoptivní rodiče z Michiganu v USA. Dítěti dali jméno Kati Pohler a vychovali ji podle obrazu svého.

Adoptivní rodiče však dívce řadu let tajili skutečnost. Když se poprvé sama Katie zeptala, jestli jsou to její vlastní rodiče, museli s pravdou ven. Kati se dozvěděla, že když si ji američtí rodiče adoptovali, byl u ní přiložen dopis. V něm biologičtí rodiče vysvětlili veškeré důvody, které je vedly k tomu, proč nechali vlastní dítě na zemi uprostřed trhu. Hlavním důvodem byla chudoba a tehdejší čínský režim.

Když se to Kati dozvěděla, bylo jí už 21 let. V dopise ale zůstala skrytá ještě jedna informace. Rodiče chtěli Kati vidět v jejích 10 nebo 20 letech na mostě setkání. To bohužel dívka nestihla. Adoptivní rodiče o tom věděli, a nechtěli, aby se dívka v 10 letech vydala do Číny. Nechali tedy rozhodnutí na ní, až povyroste.

Kati se tedy ve 21 letech odhodlala a odletěla do Číny. Když došlo k setkání, biologické matce se podlomila kolena. Slzy jí tekly po tvářích a prosila o odpuštění. Ostatně, návrat dítěte domů rozpláče každou matku.

Podle BBC Kati pobyla několik dní se svými pravými rodiči a pak se vrátila zpět do Michiganu. Její biologický otec jí každý den posílá zprávu na dobré ráno a dobrou noc a pevně doufá, že si dcera najde čas, aby se s nimi opět shledala.

 

Autor: pet

Diskuze