Kateřina Němcová - 6
Zdroj: TV Nova / Instagram
Novopečená maminka

RADOSTNÁ NOVINA: Rosnička Katka Němcová porodila holčičku! Dostala neobvyklé, ale krásné jméno

Krásná rosnička televize Nova Katka Němcová na chvíli zmizela z televizních obrazovek, ovšem kvůli příjemným povinnostem. Porodila své první dítě a holčička dostala do vínku nečekané, ale krásné jméno.

7 fotek
Miminko na svět přišlo plánovaně už ve středu 27. září, moderátorka se však radostnou novinou pochlubila až dnes. „Pokud by mi něco nemělo utéct, je to mateřství,“ prozradila televizi Nova v průběhu těhotenství. Její požehnaný stav s přítelem, fotbalistou Mirkem Podrazkým, oznámili velmi brzy, chtěli se vyhnout zbytečným spekulacím. Až do července však Katka zůstala na Nově u moderování Počasí.

Mladí rodiče pohlaví potomka věděli dopředu, ale prozradit nechtěli ani jméno. „Pro kluka je to složitější, pro holčičku už vymyšleno máme a je takové netradiční,“ svěřila se moderátorka. Při výběru jména mladí rodiče rozhodně nešetřili originalitou. Již včera se pochlubila na instagramu fotkou dcery a přítele. Holčička dostala krásné a neobvyklé jméno Malvínka.

Drobná maminka se nechce odstřihnout od televize na dlouhou dobu. Všechny diváky a obdivovatele křehké blondýnky určitě potěší skutečnost, že nechce zmizet z kamer na několik let. Podle jejích slov by bylo ideální pět dní užívat si mateřských povinností a na dva dny vyměnit plínky za obrazovku, aby s ní stále zůstala v kontaktu.

 

Autor:

Diskuze