Prásk.tv

Britové řeší Kate! Proč George nosí obyčejná trika a Charlotte šaty za tisíce?

Královská rodina se každoročně účastní mnoha charitativních akcí. Jinak tomu nebylo ani letos, kdy se v rámci jedné takové plavili po moři. Vévodkyně Kate (37) svoje děti pochopitelně vyfikla. Zarážející bylo, že zatímco George (6) byl oblečen za pár korun, princeznička Charlotte (4) měla model za pořádnou pálku. Nejmladšího Louise raději nechali doma.

8 fotek
Charitativního závodu lodí se účastnila část královské rodiny. Na luxusní jachtě se plavila vévodkyně Kate a princ William. Nechyběly jejich dvě starší děti – princ George a princezna Charlotte.

Skoro to vypadá, že Kate se investovat do syna příliš nechce. Na sobě měl totiž obyčejné triko za deset liber. V přepočtu se jedná o necelé tři stovky. Za takovou částku měla Charlotte možná tak ponožky. Její šatičky totiž vyšly na skoro čtyři tisíce korun.

"Oba měli oblečení s námořnickými proužky. George a Charlotte vypadali, jako kdyby se celou dobu plavby dobře bavili. George měl k tričku hnědé kraťasy, Charlotte zase kolem krku píšťalku," píše Daily Mail.  

I přesto by veřejnost mohla Kate podezřívat, že staršího syna zanedbává. Už dříve byl viděn v těch nejlacinějších modelech. Minulý měsíc měl na pólu zelené tričko, které si mohl dovolit opravdu každý. Stálo totiž v přepočtu směšných sto sedmdesát korun.

Jeho mladší sestra opět oslnila v modelu od návrháře. Jednalo se o květované šatičky, po kterých fanoušci královské rodiny doslova šíleli. Částka dva tisíce korun je nezastavila. Úplně každý si to dovolit nemůže, modely George však ano. 

Jak oblékat dítě bez "nerváků"? Radí pedagožka
Refashionista – blogerka, která proměňuje ošklivé věci ze sekáče na módní kousky!

Autor: Han

Diskuze