Princezna Charlotte - 1
Zdroj: Profimedia
prásk.tv

Kate promluvila o princezně Charlotte! Tohle prý zdědila po rodičích

Malá princezna Charlotte je odvážnější, než její starší bratr George. Dokonce se to projevilo i v jídle. Kate popsala, na čem si její dcera ráda pochutnává.

Kate s Williamem údajně milují kořeněná jídla, mezi jejich oblíbený pokrm patří kari. Nejpikantnější kari si však dopřává vévodkyně Kate. "Já pikantní moc nemusím," potvrdil Wiliam. Kate v této souvislosti prozradila, že malé princezně se vyvinuly chutě po ní. Charlottka si troufne na pikantní a kořeněná jídla a ráda zkouší nové a nové pokrmy.

 

George nadšení z pálivých jídel údajně sdílí, ale kuchařky někdy musí připravovat několik verzí, které jsou jinak pikantní. Malá princezna si také ráda pochutná na olivách a dalších dobrotách, které jsou na talíři jejich rodičů.

 

 

Princezna je na svůj věk údajně velmi odvážné děvčátko. Povahově má být také temperamentnější, než její staršího bratra George, který je prý klidnější. Kate také popsala, že obě děti rádi pomáhají v kuchyni. Pro Kate je jídlo údajně velice důležité. "Dobře ví, že je jídlo propojením mezi psychickým a fyzickým zdravím," dodala.

 

Není to poprvé, co se Kate rozpovídala o osobním životě rodiny. V roce 2017 pro BBC popsala, jak s manželem tráví volné večery. Pár se rád dívá na seriály – mezi jejich oblíbené patří například Hra o Trůny a Ve jménu vlasti.
 

Pikantní polévky vás zahřejí a podpoří spalování kalorií
Chilli v zimě posílí imunitu i zlepší náladu

Autor: mik TN.cz

Diskuze