Královská rodina v zahradě
Zdroj: Profimedia
Britská královská rodina

Životy princátek v ohrožení! Idylku v parku sehrála Kate s dětmi v nebezpečném a zakázaném místě

Kate Middleton (37) se s princem Williamem (36) a jejich ratolestmi vydala do rozsáhlé zahrady, kterou pomáhala navrhnout. Měla ji veřejnosti ukázat ještě před otevřením a hned při vstupu porušila zásadní pravidlo.

6 fotek
Nová zahrada pro děti působí spíše jako les, ve kterém s dětmi můžete hrát bojovku. Najdete v ní dřevěný domek na stromě i lano na houpání. Na návrhu se podílela právě Kate Middleton.

Zahrada, nazvaná Zpět do přírody (Back to Nature), se veřejnosti odhalí v úterý na výstavě Chelsea Flower Show v Londýně. Kate s rodinou ji měla veřejnosti přiblížit ještě před otevřením.

Hned při vstupu však Kate s Williamem porušili jednu zásadní věc. V pravidlech zahrady je uvedeno, že tam nesmí děti do pěti let. Princovi Georgovi je pět let, takže do zahrady už by teoreticky mohl, princezna Charlotte nyní dovršila čtvrtý rok a Louis? Tomu je jen jeden rok.

Kate a William to jistě špatně nemysleli a chtěli jen zahradu náležitě představit. Fanoušci na sociálních sítích dokonce tvrdí, že by vedení zahrady mělo svá pravidla přehodnotit a zapojit i mladší děti. Pravdou ale je, že by se jim na atrakcích mohlo snáze něco stát. Informace přinesl portál Mirror.

Autor: Han

Diskuze