Kate Middleton - 1
Zdroj: Profimedia
Dostala co proto

Kate Middleton čelí hluboké nenávisti: Naštvala ženy jedním neodpustitelným gestem!

Vévodkyně Kate Middleton (36) je už v 7. měsíci těhotenství, a tak by v první řadě měla být v klidu. Toho jí ale bohužel není dopřáno. Stala se totiž mezi jistou skupinou žen nenáviděnou osobou. Kvůli čemu?

9 fotek
Kate spolu s princem Williamem vyrazila o víkendu na tradiční předávání filmových a televizních cen Bafta v Londýně. na sobě měla krásnou zelenou róbu, pod níž se rýsovalo už značné těhotenské bříško. Jenže právě šaty byly to, co některé zaujalo.

Poslední měsíce se totiž mezi hvězdami neřeší snad nic jiného než kauza Me Too, která je takovým heslem pro všechny ženy, které byly někdy sexuálně zneužívané. Tahle kauza otřásla především Hollywoodem, ale šíří se napříč celým světem. A tak se tomu nevyhnula ani Velká Británie. Kate Middleton se proto na sociálních sítích stala obrovským terčem kritiky, když si vzala na předávání cen zelené šaty místo černých.

Všechny prestižní ceny se totiž nesly v duchu, že si téměř všechny známé ženy na podporu kauzy Me Too oblékly černou róbu. Kate tak ale teď neudělala, proto dostala pořádnou sprchu. „Že se Kate nestydí sedět v první řadě v zelených šatech, když všechny ostatní ženy mají šaty černé. Upřímně, měla svůj zadek nechat doma, když neumí podpořit zneužívané ženy,“ komentovala to jedna z žen. A takových komentářů nebylo na účet kate málo. Co myslíte, měla si Kate vzít černé šaty, aby projevila soucit s neužívanými ženami, nebo je to její věc a nikdo nemá právo ji kvůli tomu soudit?
 

Autor: bin

Diskuze