Prince William a Kate Middleton - 1
Zdroj: Profimedia
Gratulujeme!

Kate Middleton a princ William oznámili RADOSTNOU NOVINU! Je vévodkyně konečně těhotná?

Nejen celá Británie, ale i celý svět očekává na oznámení třetího těhotenství Kate Middleton (35). Nyní skutečně pár přišel s radostnou novinou. Je tedy vévodkyně konečně „v tom“?

7 fotek
Už dlouho se spekuluje o tom, kdy asi budou mít princátka George (4) a Charlotte (2) dalšího sourozence. A konečně je to opravdu tady! „Jejich královské výsosti vévoda a vévodkyně z Cambridge vám s potěšením oznamují, že vévodkyně z Cambridge očekává třetího potomka. Královna a obě rodiny mají z této zprávy velkou radost,“ oznámila teprve dnes královská rodina.

Informace je to tedy opravdu aktuální! Na druhou stranu se o Kateině těhotenství mluvilo už v době, kdy ještě ani v požehnaném stavu nebyla. Teď se ale konečně všechny spekulace uzavírají. Kate a Williamovi se podařilo počít dalšího možného následníka trůnu. Záleží, jestli to bude chlapeček, nebo holčička, což královská rodina zatím neprozradila. Není ani jasné, v kolikátém týdnu vévodkyně je.

Kensingtonský palác oznámil, že průběh těhotenství dává vévodkyni pořádně zabrat. Stejně jako u púředchozích dvou trpí nadměrným zvracením, takže není v současné době schopna fungovat a musela dokonce zrušit i domluvené návštěvy a schůzky. Tak snad bude brzy v pořádku a celý svět se dozví, jestli bude třetí potomek princem, nebo princeznou. Gratulujeme k radostné události!

Autor: bin

Diskuze