To je ale trapas!

Sestra Kataríny Knechtové porodila: Zpěvačka na porodním sále zažila pořádný trapas! FOTO

Oblíbená slovenská zpěvačka Katka Knechtová (37) se stala tetou. Dítě své sestry přivítala rovnou na porodním sále, kde se nevyhnula ani pořádnému faux-pas.

3 fotky
Už v listopadu se Katarína Knechtová na sociálních sítích podělila s radostnou zprávou. „Jsem v očekávání s jednou z nejdůležitějších žen v mém životě,“ napsala k fotce, na které drží svou sestru za těhotenské bříško. „Budu máma, kmotra!“ dodala.

Děťátko už se minulý týden konečně narodilo. Knechtová byla se svou sestrou na porodním sále. „Byla jsem při tom. Vzdávám hold všem ženám, které tento proces podstoupily,“ sdělila na adresu všech matek. Zpěvačka ještě sama žádné děti nemá.

Na porod své sestry asi nezapomene. Kromě malého kmotřence si totiž z porodnice odnesla vtipný zážitek. Ruply jí kalhoty přímo na zadku. „Když jsem to já, tak se to samozřejmě neobešlo ani bez faux-pas na porodním sále. A ještě si navíc všichni mysleli, že jsem sestřička na stáži.“ Pobavená Knechtová tak neváhala a se svým trapasem zachyceným na fotografii se pochlubila na Instagramu.

Autor: kap

Diskuze