Katarína Knechtová na Srí Lance
Zdroj: Instagram / Katarína Knechtová
Květinová královna

Katarína Knechtová posílá lechtivé SNÍMKY ze Srí Lanky: Vystavila se nahá ve vaně!

Fanoušci slovenské zpěvačky Katky Knechtové mají možnost prohlédnout si lechtivé fotografie ze Srí Lanky, které brunetka zavěsila na svůj Instagram. Tam odjela, aby načerpala nové síly.

4 fotky
Z ráje, kde si Katarína Knechtová aktuálně užívá pohodlí a relaxuje, přidala fotografii ve vaně. Její nahé tělo zakrývají jen květiny. Ne však dostatečně, takže jsou zpěvačce částečně vidět i prsa.

Na Srí Lance zpěvačka mimo jiné poznala 50letou ženu, která kněžkou a dlouhé roky byla vdaná za ženu. Poté, co její manželka zemřela na rakovinu, byla dlouho sama. Nyní se znovu vdala za muže, který je o16 let mladší než ona a pracuje s ním v kostele. Katarína následně na sociální síti zveřejnila úvahu, v níž naráží možná i na svůj vlastní vztah s finalistou SuperStar Petrem Borkovcem.

„Neodsuzujme jinakost. Nikdo z nás nevidí a nemusí chápat, že každý vztah, příběh, i ten nejméně pochopitelný, může pro oba lidi znamenat víc, než si myslíme. Nezáleží přitom na vzhledu, věku ani na vzdálenosti," vzkázala Knechtová z exotiky.

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Chceme tvoje erotické fotky?
Novým hitem ve cvičení je NAHÁ JÓGA! Proč do ní (ne)jít?

Autor: mk

Diskuze