Karolína Plíšková a Michal Hrdlička - 6
Zdroj: Profimedia
Akorát do ruky

Karolína Plíšková ukázala svoje vnady přímo na kurtu! Má se čím chlubit?

Česká tenistka Karolína Plíšková (24) zažívá v současné době úspěchy nejen v soukromém životě, ale i za velkou louží ve Spojených státech. Nyní se jí tam daří na prestižním turnaji a diváci díky tropickým teplotám se mají také na co koukat. Co a jak moc krásná tenistka neuhlídala?

6 fotek
Karolíně Plíškové se zvláště v poslední době daří skutečně vše na co sáhne. Loni v létě dosáhla na nejvyšší titul kariéry v Cincinnati, a pak došla do finále samotného US Open.

A šťasná hvězda ji provází i nyní ve Spojených státech na turnaji v Indian Wells, kde z českých šesti hráček zbyla jediná a čeká ji čtvrtfinále. Podle odborníků v oboru nejzkušenějších je největší favoritkou na výhru. Jak se jí však bude dařit nadále, ukáže čas.

Počasí tenistce více než přeje. V Kalifornii teď překračují teploty tropickou třicítku, a tak není divu, že je oblečená do lehkých a světlých oblečků, z nichž může občas něco vykouknout. Jako se to podařilo zachytit na fotografii, kde v předklonu provokovala svými malinkými a opálenými prsy. Ale i tak si mnozí fajnšmejkři přišli určitě na své, že spatřili sexy partie, ke kterým má normálně přístup jen tenistky přítel.

Rychlý trik, jak zvětšit prsa o TŘI ČÍSLA
Prsa snů: jak je získat bez plastiky!

Autor: ham

Diskuze