Karina Shankina
Zdroj: Profimedia
Smutné

Karina (†20) vzala do bytu nájemníka, pak se přestala ozývat: Tragický konec!

Ruská modelka Karina Shankina z města Orenburg se radovala, že bude žít sama, bez rodičů. Od matky dostala krásný byt a užívala si v něm svůj klid. Po čase se však rozhodla, že zůstane ještě bydlet s rodiči, tak ho chtěla pronajmout.

Karina Shankina zveřejnila inzerát, že pronajímá byt, na který se přihlásili zájemci. Ty později postupně zvala na prohlídku. Po tom, co měla jednomu z nich byt ukázat, se přestala ozývat a její matka proto pojala podezření a zavolala policii.

Bylo už pozdě! Muži zákona našli tělo dvacetileté dívky ležet ve vaně. Otisky prstů z místa činu poukazovaly na 31letého ženatého muže, otce dvou malých dětí. Brzy vyšlo najevo, že si chtěl byt pronajmout na tajné schůzky s milenkou. Když mu Karina byt ukazovala, napadl ji.

"Znásilnil Kari a rozhodl se ji zabít, protože se bál, že by znásilnění nahlásila policii. Zmlátil ji do bezvědomí, naplnil vanu vodou a v ní ji utopil. Pak z bytu odešel, ale zanechal otisky prstů," cituje zprávu vyšetřovatelů deník The Sun. Policisté muže zadrželi. Nejprve se ke znásilnění a vraždě přiznal, později však svou výpověď změnil.

Autor: mk

Diskuze