Karel Gott a Karel Štědrý - 1
Zdroj: Profimedia
Velká rána

KAREL GOTT V SLZÁCH: Slavík se vyjádřil k úmrtí svého přítele Karla Štědrého. Konec společné tradice!

Dnes v ranních hodinách zemřel legendární český zpěvák Karel Štědrý. Byl blízkým kamarádem Karla Gotta. Ten se k jeho úmrtí nyní vyjádřil. Měli společnou tradici, kterou léta dodržovali. Teď je konec.

4 fotky
Ve věku 80 let dnes zemřel po těžké nemoci slavný zpěvák 60. let Karel Štědrý, který byl velkým kamarádem Karla Gotta (78). Ten se nyní ke smutné události vyjádřil: „Odešel jeden z mých nejbližších. Skvělý kolega a rodinný přítel, se kterým jsem prožil podstatnou část svého života. Byli jsme si velmi blízcí, několik desítek let se naše cesty protínaly a zažili jsme společně mnoho legrace a radosti z muziky,“ napsal Slavík na sociální síti.

Karel Štědrý bojoval s rakovinou stejně, jako před časem Gott. Spolu si byli velmi blízcí. „Byl to dobrý člověk, který mi psychicky pomáhal a podporoval mě, když jsem sám bojoval s onkologickým onemocněním. Měli jsme takovou tradici, že jsme se v sobotu navštěvovali nebo si alespoň zatelefonovali," pokračoval zdrcený zpěvák.

"Velkolepá oslava jeho osmdesátin letos na jaře dokázala, že jsme ho my všichni z branže měli moc rádi. Jeho smrt je pro mne velmi bolestná," dodal Gott, který s Karlem Štědrým v roce 1964 nazpíval například píseň Miluj mě nebo mě opust.

Autor: mk

Diskuze