Karel Gott
Zdroj: facebook
Trpělivost došla

Karel Gott šokoval veřejnost: Prodává rozestavěnou roubenku v Doubici! Co ho donutilo?

Mistr Karel Gott (77) se rozhodl udělat razantní krok. O svou chalupu v Doubici, kterou už nějakou dobu staví, najednou nestojí a chce ji prodat. Co se stalo?

7 fotek
Mistr Karel Gott šokoval veřejnost zprávou, že se rozhodl prodat svou rozestavěnou chalupu na severu Čech v Doubici, kde si přál trávit volné chvíle a odpočívat s rodinou. Zájem novinářů ho však odradil natolik, že už chalupu nechce.

„Přátelé, chci se s vámi podělit o jedno důležité rozhodnutí. Počátkem letošního roku jsme se s mojí ženou Ivanou rozhodli pořídit si pozemek, kde bychom postavili chalupu a měli možnost v budoucnu relaxovat. Těšil jsem se, že budeme mít místo, kde budu moci odpočívat, malovat, číst si a přemýšlet o životě. Tím místem se měla stát obec Doubice v severních Čechách. Koupili jsme zde pozemek a záměrně jsem jej formálně napsal na moji tchyni, abych předešel předčasné mediální publicitě. Tušil jsem, že se informace o stavbě časem rozkřikne, ale že se kolem pozemku a následné stavby strhne taková mediální smršť, to jsem nepředpokládal. Téměř denně se informace o pozemku a stavbě námi vysněné roubenky objevovaly v médiích, včetně fotografií a záběrů z dronů. Za ta léta jsem na mediální zájem o mou osobu zvyklý. Velmi mě však mrzí, že i přes mé prosby, aby média ubrala nohu z plynu, co se týče Doubice, novináři nepolevili a jak nám bylo sděleno, ani do budoucna polevit nehodlají. Je to pro mě jasný vzkaz, že některá média ani trochu nerespektují a nectí soukromí mé a celé mojí rodiny. Došlo to dokonce až tak daleko, že redaktoři dělají ankety s obyvateli Doubice a jak jsem se i dozvěděl, tak cestovní kanceláře vypisují zájezdy do obce, aby se veřejnost podívala, kde stavíme… Musím vám říct, že vše má svou hranici a každý pohár trpělivosti jednou přeteče. Naše původní nadšení mít roubenku v severních Čechách se změnilo ve velké zklamání. Nemáme s manželkou a dětmi zájem na tom, aby každý náš krok na pozemku v Doubici byl pod drobnohledem. Roubenka pro nás ztratila původní smysl odpočinku, stalo se z ní místo jakési atrakce. Proto jsme se rozhodli, i s ohledem na místní obyvatele a jejich klidné žití v obci, že pozemek s nedokončenou stavbou prodáme. Váš Karel Gott,“ napsal si zpěvák na svůj facebookový profil.

Důvody jsou naprosto pochopitelné, a tak nezbývá, než doufat, že Mistr najde své klidové útočiště jinde, někde daleko od všech „čumilů“. Jistě si to zaslouží.

Autor: niž

Diskuze