Karel Gott a Alice Kovacsová - 2
Zdroj: Profimedia
sociální sítě

Božský Karel si založil instagram. Pak ale z internetu záhadně zmizel

Zpěvák Karel Gott má nový instagramový profil! Jako první příspěvek zveřejnil krátké video, ve kterém zdraví své fanoušky a slibuje jim aktivitu na sociálních sítích. Po pár hodinách ale celý jeho účet záhadně zmizel.

Karel Gott spustil svůj instagramový profil ve středu 8. května. "Milí příznivci, vítejte na mém prvním a oficiálním instragramovém účtu," zdraví fanoušky v prvním zveřejněném videu. "Mějte se krásně v tento sváteční den a oslavte ho každý po svém," řekl.

Video si během pár hodin přehrálo několik desítek tisíc lidí a počty sledujících mu naskakovaly každou minutou. "Těším se na vás! Uvidíme se víckrát," dodal a z jeho proslovu vyplývalo, že na sociální síti nejspíš chtěl být aktivní.

Kolem osmé hodiny večer ale profil z instagramu zmizel. Odebráno bylo i video, ve kterém Karel zdravil své fanoušky. Proč se mistr rozhodl svůj profil stáhnout, zatím není jasné.

Karel Gott nedávno zbořil český internet dojemným duetem se svou dcerou Charlotte. Videoklip k písni Srdce nehasnou už vidělo na Youtube přes 2,5 milionu diváků. Duet oslovil všechny napříč generacemi a svůj hold mistrovi vzdali i ti, kteří nepatří mezi jeho skalní fanoušky. "Klobouk dolů, mistře," zní z komentářů. "Nikdy jsem ho neposlouchala, ale tohle je úžasné!" píše další fanynka.

Autor: mj TN.cz

Diskuze