Český slavík Mattoni 2016 - Zpěváci - 4
Zdroj: Jakub Deml
Držíme palce!

Karel Gott se po neúčasti na Slavíkovi ozval z nemocnicničního lůžka: Musím zrušit koncerty!

Zpěvák Karel Gott (77) se bohužel nemohl tentokrát zúčastnit slavnostního předávání cen Českého Slavíka. Jak už to tak bývá zvykem, získal zlatého Slavíka, kterého za něj tentokrát převzala dcera Charlottka. A co mistr nyní vzkázal?

11 fotek
Karel Gott si tentokrát pro svého zlatého Slavíka nepřišel. Leží v nemocnici, jelikož se mu po operaci dostal do zad zánět. Jak na tom Mistr je a co vzkázal skrz svůj facebookový profil?

„Moji milí příznivci, jak jste se včera od mé dcery Charlottky dozvěděli, nemohl jsem být osobně přítomen na vyhlašování Slavíků, protože jsem opět v nemocnici. A to z důvodu komplikací po nedávné operaci páteře, kvůli kterým musím bohužel zrušit i dohodnuté pracovní závazky, minimálně na celý příští týden. Přímý přenos jsem však z nemocničního lůžka s nadšením sledoval a myslím, že Charlottka mě s největší noblesou zastoupila. Touto cestou bych vám chtěl srdečně poděkovat za hlasy, které jste mi i v letošním roce poslali. Obhájit vítězství je v tak silné konkurenci rok od roku těžší a já si vážím vaší neustálé přízně. Věřím, že příští rok si pro Slavíka, pokud budu v anketě nominován, již osobně přijdu. Krásnou první adventní neděli, váš Karel Gott."

Je vidět, že byl Karel Gott dojatý. Charlottka ho totiž zastoupila naprosto famózně a kromě velkého potlesku sklidila i smích publika, protože její řeč byla velmi vtipná a roztomilá. Karlovi Gottovi držíme palce, ať se brzy zotaví, a snad příště!

Autor:

Diskuze