Zdroj: TN.cz
Konec legrace

Bývalá partnerka Karla Gotta prodala obraz, který jí věnoval. Jak mistr reagoval?

Karel Gott (79) je známý svou mírnou povahou. Jen málokdy ho něco vytočí. Když se ale jeho bývalá partnerka Alice Kovácsová rozhodne prodat obraz, který jí kdysi věnoval, odpovědět musel.

7 fotek
Karel Gott věnoval Alici překrásný obraz „Oldřich Nový a Anny Ondráková" kdysi dávno k narozeninám. Současná partnerka swingaře Ondřeje Havelky se ho nyní rozhodla zbavit. A to za pořádný balík peněz. Vydražila ho totiž za neuvěřitelných 1,2 milionu korun! Zlatý slavík to bere jako ránu pod pás. „Doteď jsem mlčel, dál ale už nechci. K posedlému psychopatickému chování a mstivému jednání paní Kovácsové říkám jediné – pomalu a jistě mě zabíjí…,“ přiznal pro Blesk Gott.

Alice však svůj náhlý krok obhajuje tím, že plánovala věnovat z vydražené částky dvacet procent klinice hematologie Všeobecné fakultní nemocnice v Praze. „Ráda bych částí výtěžku poděkovala lékařům za muže, kterého mám stále moc ráda,“ říká Kovácsová. Právě ve výše zmíněné nemocnici totiž před třemi lety vyléčili Gotta z rakoviny mízních uzlin.

Hezká slova Alice však na celé situaci nic nemění. Zdá se, že vztah mezi zpěvákem a jeho bývalou partnerkou je nenávratně narušený...

Autor:

Diskuze