Karel Gott a Ivana Gottová - 1
Zdroj: Profimedia
Nepřehání to už?

Karel Gott přepisuje na manželku po Bertramce další majetek! Nepochopíte, kolik mu Ivana za firmu zaplatila

Nejlepší český zpěvák Karel Gott (77) se obává o své zdraví, a tak přepisuje majetek na svou ženu. Mnozí si myslí, že dělá velkou chybu, ale on své manželce plně důvěřuje. Za kolik jí prodal svoji firmu? Protočí se vám panenky!

7 fotek
Zdravotní stav Karla Gotta (77) je zase nejistý, a tak dál přepisuje majetek na Ivanu (41). Po vile na Bertramce a rozlehlých okolních pozemcích jí prodal, nebo spíše věnoval firmu Karel Gott Agency, s. r. o. s neuvěřitelně směšným vkladem, který činí jednu korunu!

Sice už Ivana společníkem ve firmě byla, nyní ji ale patří už úplně celá a Karlovi vůbec nic. Jak píše Blesk.cz, tak podle zpěvákových slov rozumí víc obchodům manželka a on se bude raději věnovat hudbě. Karel si od starostí s firmou rád odpočine. Má za sebou nelehké období, ve kterém musel bojovat s rakovinou mízních uzlin, zápalem plic a nedávno podstoupil akutní operaci střev.

Ivaně stačila k odkoupení jedna koruna, stejně jako kdysi zpěvákovi. Karel věří, že se jeho žena o agenturu dobře postará a vůbec o ní nepochybuje. No, snad se nemýlí!

KAREL GOTT: Rád podnikám výlety mimo svá teritoria ROZHOVOR
VLOG | KAREL GOTT: Fanoušci jsou lepší než všechny vitaminy dohromady!

Autor: Beat

Diskuze