Karel Gott s Leošem Marešem
Zdroj: Profimedia
Karel Gott na koncertě Leoše Mareše
dokonalé vystoupení

Gott překvapil fanoušky Mareše! Objevil se ve vyprodané O2 areně

Druhý koncert Leoše Mareše, který se konal v pátek v O2 areně, měl nečekaného hosta. Na pódiu se objevil také zpěvák Karel Gott. Ten si vystoupení užil a hlavně ocenil skvělou atmosféru. A aby Zlatý Slavík ladil ke stylu hudby Mareše, oblékl si na sebe mikinu s džínovou bundou.

Leoš Mareš se rozhodl v letošním roce uspořádat hned tři koncerty v O2 areně, během kterých zpívá své známé písně a zve si pokaždé zajímavé hosty. Jedním z nich byl dokonce Zlatý Slavík zpěvák Karel Gott.

 

Ten o svém hostování informoval na facebooku. "Milí přátelé, vaše včerejší vřelé přivítání na koncertě Leoše Mareše v O2 areně je pro mě nezapomenutelné. Tento večer mě naplnil energií a přinesl mi mnoho radosti na hodně dlouho," napsal Gott.

 

Zlatý Slavík také nezapomněl na Mareše. "Díky Leoši za pozvání a velká gratulace k třikrát vyprodané aréně. Ještě musím hodně cvičit," dodal Gott.

 

5 fotek

 

Karel Gott spolu s Leošem Marešem nazpívali v loňském roce píseň Být stále mlád, která má na youtube přes sedm milionů zhlédnutí. A právě tuto píseň nejspíš oba zazpívali před arénou a Gott ji doplnil i oblečením. Na sebe si vzal tepláky, mikinu a džínovou bundu. 

 

Kromě vystoupení s Leošem Marešem se také Gott před nedávnem setkal s Oldřichem Kaiserem a Jiřím Lábusem. Fotografie obletěla sociální sítě a všechny zajímalo, co spolu tato trojice chystá. Nakonec se ukázalo, že Gott zavítal na divadelní představení obou herců, které se jmenuje Žena za pultem 2.

 

"Včera jsme se s Ivankou náramně bavili v divadle při komedii Žena za pultem 2," napsal zpěvák na sociální síť.

Autor: reg

Diskuze