Karel Gott a Charlotte Ella Gottová - 1
Zdroj: Profimedia
Už brzy

Karel Gott dostal neskutečný nápad: Velké plány s dcerou Charlotte!

Dcera Karla Gotta (78) a Ivany Gottové (42) rozhodně není žádná šedá myška. Po svém slavném otci zdědila jeho největší talent a tím je umění zpívat. Právě proto nedávno vystoupila na koncertu v Bratislavě společně s Karlem. A tak teď zůstává nezodpovězenou otázkou, zda s ním Charlottka Ella Gottová (12) vystoupí i 12. června v pražské O2 areně. Mistr to prý nechává zcela na ní!

6 fotek
Karel Gott měl s dcerou velké plány. Přál si, aby si Charlottka na pódiu naší největší české haly zazpívala, stejně jako na Slovensku Somewhere over the Rainbow (Někde nad duhou) od havajského hudebníka Israela Kamakawiwoolea (†38).

„V případě lednového bratislavského koncertu si Charlottka přála, aby mohla zazpívat! Zatím si ale myslím, že v Praze vystupovat nebude. Bylo by to hezké, ale já to nechávám čistě na jejím rozhodnutí,“ uvedl Karel v jednom z rozhovorů pro deník Aha!. „Ona to zvažuje. I ve svém věku si je dobře vědoma, že zpívat v takové areně je velká zodpovědnost,“ doplnil zdroj z Gottova okolí.

Zda bude Charlottka stát 12. června před více než 18 tisíci lidmi po boku svého otce, zpěvákův management prozradit nechce. „Hosty koncertu jsme oznámili v tiskové zprávě,“ sdělila deníku Aha! mistrova mluvčí Aneta Stolzová. Mezi hosty patří například Ewa Farna (24), Marek Ztracený (33) a Markéta Konvičková (24). Charlottka se ale opět může objevit jako překvapení večera, protože ani v Bratislavě nebyla na seznamu hostů.

Autor: Nap

Diskuze