Karel Gott - 3
Zdroj: Profimedia
Tak snad...

Karel Gott je stále hospitalizován v nemocnici! Lékař prozradil detaily o Mistrově zdravotním stavu

Karla Gotta (77) opět zradilo zdraví a před několika dny byl hospitalizován v Nemocnici Na Homolce. Jeho lékař nyní prozradil, jak to bude se zpěvákovou léčbou dál. Bude muset na další operaci?

7 fotek
Zpěvák Karel Gott se letos nemohl účastnit ankety Český slavík, a tak ho na slavnostním ceremoniálu, kdy jako už tradičně vyhrál Zlatého slavíka, zastoupila jeho dcera Charlotte (10). Ta převzala místo Karla ocenění za výhru v anketě. Je pravda, že to nebylo poprvé, kdy Karel na předávání prestižních cen chyběl, ale příčinou tehdy byla zpěvákova pracovní vytíženost, nikoliv hospitalizace v nemocnici.

Gott totiž musel být převezen do nemocnice kvůli zánětu, který se mu po nedávné operaci vytvořil v podkoží péteře. Lékaři mu zavedli do těla kapačku s antibiotiky a od té doby se čeká, jak se bude zpěvákům zdravotní stav vyvíjet dál. Přeci jen už není nejmladší, a tak zdravotní rizika spojená s operací jsou o něco vyšší. Navíc do teď nebylo jasné, zdali nebude muset podstoupit další.

Spekulace o reoperaci páteře nyní ale jeho lékař s konečnou platností vyvrátil. „Žádná reoperace se nechystá, jde opravdu jen o zánět, který je na ústupu. Pacient bude během pár dnů doma,“ vyjádřil se pro Blesk.cz MUDr. Jiří Chrobok. Díky důvěryhodnému zdroji se tak fanoušci nemusí nadále obávat o Slavíkův zdravotní stav. Snad bude brzy doma s rodinou a jeho zdraví mu bude nadále sloužit, jak má.

Autor: bin

Diskuze