Karel Gott na soukromém koncertě - 5
Zdroj: facebook
Snad bude vše v pořádku

STRACH: Karel Gott se nedostavil na dlouho očekávanou premiéru! Co se Slavíkovi stalo?

Jako by se po Karlu Gottovi (77) slehla zem. To, kde je, neví ani blízcí známí a tisková mluvčí mlží. Nepřitížilo se jeho zdravotnímu stavu? Proč by jinak nedorazil na premiéru, na kterou sháněl lístky...

4 fotky
Karel Gott chyběl na jedné z nejočekávanějších akcí letošního roku. Nedostavil se na premiéru muzikálu Ples upírů, který produkoval jeho blízký přítel František Janeček. Velkolepý večer si nenechala ujít spousta slavných osobností, a tak nepřítomnost mistra všem vyrazila dech!

Ještě divnější je na tom fakt, že měl rezervované vstupenky a navíc si dal záležet, aby dostal dvě i pro své dcery. „On Karel Gott vážně nepřišel? To je divné. Tohle by si nenechal ujít, vždyť vím, že chtěl vstupenky,” vyděšeně pravil pracovník z produkce.
Na podivnou situaci reagovala Karlova tisková mluvčí. „Pan Gott se dopředu z premiéry omluvil z důvodu cesty do zahraničí,“ řekla.

To už znělo dost podivně. Zpěvák ve svém opravdu hodně nabitém programu dlouho dopředu plánuje každý krok. Proto je docela možné, že cestu podnikl kvůli léčbě v zahraničí. Snad je Karel v pořádku a dá o sobě brzy vědět. Držíme mu palce!

Autor: Beat

Diskuze