Kapela Mirai
Zdroj: faceook/TV Nova
Slova díků

Kapela Mirai ovládla Slavíka: Bubeník Šimon, kterému zemřela žena, šokuje svým VZKAZEM!

Kapela Mirai slaví obrovský úspěch. Na Českém slavíkovi vyhrála rovnou ve všech třech kategoriích. Bubeník Šimon Bílý, který přišel v září po tragické nehodě o manželku, však zůstává nohama na zemi...

19 fotek
Kapela Mirai letos poprvé zabodovala v prestižní anketě Český slavík Mattoni 2017. A to rovnou třikrát! Čtyřčlenná skupina mladých hudebníků vyhrála Objev roku a za singl „Když nemůžeš, tak přidej“ získala ocenění v kategorii nejoblíbenější a nejstreamovanější skladba roku 2017.

Lze se ale domnívat, že za raketovým vzestupem slávy této kapely je nejen jejich talent a dobrá hudba, nýbrž i nešťastná událost, která se stala letos v pátek 22. září. Bubeník Šimon Bílý (27) tragicky přišel o manželku Denisu Bílou (†26). Ta zemřela po tom, co ji srazilo auto.

„3x?? Děkuji!! Mám radost. Ale život jde dál. Největší díky posílám nahoru...,“ napsal na sociální síť Šimon krátce po vítězství ve Slavíkovi. Tímto vzkazem chtěl poděkovat nejen lidem, co pro jejich kapelu hlasovali, ale i Denise. Šimon je věřící, a tak je přesvědčen, že s ním zesnulá Denisa stále je a všechno vidí shora.

Krátce po tragédii to vypadalo, že kapela s hraním skončí a zrušila i své plánované turné. Až v listopadu odehráli koncert v pražské Lucerně, který byl věnovaný právě zesnulé manželce zdrceného Šimona. Kapela dokonce věnovala Denise i píseň s názvem Anděl.

KOMPLETNÍ VÝSLEDKY Českého slavíka najdete ZDE!

Autor: bin

Diskuze