A.N.D.U.L.A je v nemocnici - 5
Zdroj: Instagram
Hvězda Instagramu ochromena strachem

Kanyla v hlavičce a infuze: Maličký syn A.N.D.U.L.Y je v nemocnici!

Hvězda Instagramu známá pod pseudonymem A.N.D.U.L.A (28) porodila teprve nedávno a už je se synem zpět v nemocnici. Malý Patrik má kanylu v hlavičce a musí dostávat infuzi. A.N.D.U.L.A neváhala a vysvětlila fanouškům, co se vlastně stalo.

8 fotek
A.N.D.U.L.A se svými fanoušky sdílí na sociálních sítích informace ráda. Dokonce i ty, které jsou velmi citlivé a týkají se jejího syna. Maličký Patrik se narodil teprve nedávno a už je zpět v nemocnici.

„Nevíme, jak dlouho tady budeme. Vypadá to na střevní virózu, což je u tak malého miminka prostě průser. Malý má kanylu v hlavičce, dostává infuzi a rehydratační roztok. Vážíme, rourkujeme a čekáme na rozbory. Jsme pod absolutním drobnohledem a bojujeme. Já jsem dva dny nespala a asi ani nebudu,“ napsala na Instagram, kde zveřejnila i fotografie. Snad se všechno brzy v dobré obrátí. Věrní fanouošci A.N.D.U.L.E drží o to víc palce, protože ví, že je na miminko sama.

Vlastním jménem Aneta Chovanová měla na muže smůlu. Nejdříve si vzala podnikatele Petra Mikšíčka. Manželství s ním trvalo pravděpodobně kratší dobu než celé avizování pompézní svatby. Po rozvodu se zamilovala do Františka Doležala, se kterým otěhotněla. Doležal měl ale slabost pro ženské pokolení, a tak se jí vztah znovu rozpadl.

Když miminko nonstop pláče...
Snímek, který láme srdce. Miminko objímá své umírající dvojče

Autor: Han

Diskuze