Vybralo si to svou daň

Kamila Nývltová skončila díky natáčení klipu v horečkách!

Zpěvačka Kamila Nývltová (29) právě nyní vypustila do světa svůj nový sólový videoklip k písni “Sedmnáct”.

9 fotek
Autor hudby není nikdo jiný než její muzikálový kolega a leader skupiny Kabát – Josef Vojtek. Text napsala uznávaná textařka Patricie Fuxová, autorka hitu Boky jako skříň od Ewy Farne. Režie celého klipu se ujal také její divadelní kolega – Václav Noid Bárta. Stylingu se chopil úspěšný mladý návrhář Michael Kováčik, Make Up měla na starosti Marta Šantorová Rajohnson.

V klipu si střihne i svou první roli velmi úspěšný, bývalý fotbalista a momentální sportovní ředitel FC Baník Ostrava – Marek Jankulovski.

“Natáčení klipu pro mne byla zábava. Bylo to samozřejmě něco jiného, než fotbal. Trochu jsem se bál, že budu mít trému, ale díky tomu, že všude kolem byli super lidi i celý team, tak šlo všechno hladce. Byla to pro mě nevšední zkušenost a snad jsem neudělal ostudu.

V klipu Marek Jankulovski hraje idola, kterého Kamila obdivovala, když jí bylo sladkých sedmnáct.

Kamila je v klipu zatraceně sexy a i to si vybralo svou daň. Klip se natáčel v polovině února. Bylo sice krásně, ale pouhých 8 stupňů nad nulou. “Snažili jsme se vyvolat pocit, že je venku aspoň 25 stupňů, ale bohužel jsem to pak odnesla zdravotně. Pobíhala jsem celý den venku jen v šatičkách a nebo s krátkým rukávem. A zdraví si řeklo své. 3 dny po natáčení jsem měla odjet lyžovat do Alp s přáteli, ale místo toho jsem strávila 4 dny v posteli s horečkou a zánětem dutin,“ dodala Kamila, která už se nyní těší plnému zdraví.

Horečku za každou cenu nesnižujte. Má svůj význam
Chřipka nebo nachlazení? Víme, jak poznat rozdíl

Autor: mk

Diskuze