Žena byla chycena v supermarketu - 1
Zdroj: Profimedia / facebook
Nechutné!

Kamery zachytily ženu přímo při činu: Nechutný akt mezi regály supermarketu! FOTO

Žena nakupovala v Collinsvillu v supermarketu jednoho z australských řetězců, když se z neznámého důvodu rozhodla udělat něco neuvěřitelného - v obchodě se vymočila.

Podle záznamu z průmyslové kamery to žena nemohla během svého nákupu už evidentně vydržet. Zničehonic si sundala kalhoty a začala močit na zem!

Australský řetězec sdílel na Facebooku fotografii ženy při činu s textem: „Když hledáte toalety, nebojte se zeptat. Nečůrejte nám prosím na podlahu.“

Uživatelé sociálních sítí ženu ze tento exces oprávněně kritizují „Jen se divím, jak došla k závěru, že je to normální," píše jeden. Další se přidávají: „Nemůžu tomu uvěřit! To je ale prase!“

Řetězec nahlásil celý incident policii, která se ujala vyšetřování případu. Aby toho nebylo málo, z kamerových záznamů vyšlo najevo, že žena v tom obchodě dokonce i kradla.

Kupodivu se nejedná o první případ, kdy kamera zachytila člověka „při činu“ na nevhodném místě. Podobný případ se stal před restaurací v australském Townsvillu asi před měsícem. Vedení fastfoodu tehdy prosilo o pomoc při hledání muže, který před restaurací zanechal své výkaly. Muž v klobouku, pruhovaném triku a modrých kraťasech byl taktéž zachycen kamerou se staženými kalhotami při výkonu potřeby.

Manažer franšízy Michael Jones řekl, že muž mohl použít veřejné toalety. „Neznáte někdo tuto nechutnou osobu, která nám u zadních dveří do restaurace zanechala v neděli ráno smradlavý balíček? V areálu jsou dvoje veřejné toalety, tohle nebylo vůbec nutné,“ napsal na Facebook.

Autor: kap

Diskuze