Cvičí gymnastka, nebo rodiče?

Kamera zachytila rodiče olympijské gymnastky při jejím výkonu! Jejich reakce teď baví celý internet

Musí to být úžasný pocit sledovat vlastní dítě, jak na sobě tvrdě dře a probojuje se až na olympiádu. Ovšem pokud je jeho disciplína nebezpečná, jako třeba právě gymnastika, jsou to pěkné nervy...

Celý svět nyní žije letními olympijskými hrami v brazilském Riu. A že to jsou občas pěkné nervy, nevědí jen diváci u televizních obrazovek, ale především sami sportovci a jejich blízcí, kteří je podporují na tribunách či v terénu.

Své by o tom mohli vyprávět i rodiče olympijské gymnastky Aly Raisman. Ti se dívali na její kvalifikaci do finále a prožívali to tak moc, že chvílemi vypadali, jako kdyby měli omdlít nebo odběhnout na záchod. Mamince Lynn evidentně nebylo vůbec dobře a tatínek byl zase bílý jako stěna.

Každý vypjaté situace prožívá jinak. Lynn evidentně nevydrží v klidu ani chvilku, a tak si i neustále něco povídala sama pro sebe a chytala svého manžela. Kdyby je viděla Aly, asi by si pomyslela, že rodiče z tribuny každou chvílí utečou. Statečně to však vydrželi až do konce a následně jí pyšně ve stoje zatleskali.

Přímé přenosy z olympijských her v Riu de Janeiru můžete sledovat na stanicích Nova Sport 1 a Nova Sport 2.

Autor: niž

Diskuze