Video

Žilková se ukázala jen v podprsence: Takhle vypadá po party!

Kameňák je pro diváky televize Nova už fenoménem. Každý pátek se mohou ve 20:20 hodin večer těšit na svoji dávku humoru. Tentokrát se o pořádnou řachandu postará osazenstvo radnice. Po zoufalém výskoku z balónu je starosta nezvěstný. Starostování a vlády nad městem se tedy ujímá Bohouš.

5 fotek
Svůj úspěch se spolu s ostatními rozhodne zapít přímo na radnici. Oslavy se účastní i učitelka Vlastička. Po prohýřené noci se zde probouzí jen v podprsence a dožaduje se po policii pomoci. „Jsi policie, máš pomáhat a chránit!“ pouští se do Franty Cloumala. Ten procitá na gauči poblíž, ani on na tom ale není o moc lépe…

Let balónu s Vlastou v koši skončil několikerým porušením zákonů a jeho sestřelením. Dobrou zprávou je, že starosta Pepan bude nalezen potlučený, ale živý. Špatnou zprávou je, že bude mít amnézií a nebude si nic pamatovat.

Vlasta využije starostovy amnézie, prohlásí se za jeho manželku a bude vyžadovat okamžité plnění manželských povinností. Pepan se dává na útěk a po úderu do hlavy se mu vrací paměť.

Autor: Han

Diskuze