Anna-Marie Valentová s kamarádkou
Zdroj: facebook
Na život a na smrt

MOJE ŽENA! Ema z Ulice ukázala parťáka, který jí je léta oporou. Romantické snímky Aničky vás dostanou!

Anna-Marie Valentová (14) alias Ema z Ulice má na rozdíl od Emy oddanou nejlepší kamarádku, se kterou tráví takřka veškerý volný čas. Nádherné snímky Aničky a Lucky vás dostanou!

11 fotek
Anička je už odmalička důležitou součástí hereckého týmu seriálu Ulice. V roli Emy si za ty roky vytrpěla skutečně mnohé. Od útěku z dětského domova, až po nečekané seznámení s biologickou matkou Evou, u které v současné době žije spolu s jejím neurvalým manželem Milošem a malým nevlastním bráškou Miloškem. Proto ji teď diváci na obrazovkách tak často nevídají.

Jestli se Ema vrátí k Liškovým, to je otázka, na kterou zatím neexistuje odpověď. Fanoušci mohou pouze doufat, protože by Aničky v roli Emy byla věčná škoda! Talentovaná herečka je sice ještě školou povinná, ale skloubit natáčení, školu a k tomu ještě tanec, jí nedělalo problém. A když už má trochu volného času, tráví ho ráda s kamarády. Seriálová Ema má několik kamarádek také, ale jak se mohli diváci v minulosti přesvědčit, nejsou tak dobré, jak se tváří. Ve skutečném životě má však její představitelka kamarádů habaděj! Hlavně mezi tanečníky.

Její dobrou kamarádkou je spolutanečnice z říčanské skupiny Team Gabriely Jirákové, kde se Anička léta angažuje jako streetdance tanečnice. Její kamarádka Lucka je jí v životě velkou oporou, což dokazuje i nejnovější fotka, kterou Anička zveřejnila na sociální síti s komentářem: "Moje žena, můj parťák, moje všechno..." Na sociální síti tak lze vidět jejich společné fotky z tanečních akcí a i z přírody, na které když se podíváte, nemáte pochyb o tom, že jejich přátelství je skutečné!

Autor: bin

Diskuze