Kirra Drury a Raegan Heitzig - 1
Zdroj: facebook.com
Smutná událost

Kamarádky na Instagram zveřejnily společné FOTO: Po několika hodinách přišla velká tragédie!

13. 9. 2018

Srážka dvou lodí nedaleko hranic s Kalifornií je velmi smutnou událostí. Na sociální síti navíc kolují fotografie desetičlenné posádky z lodi Hallett, které vznikly krátce před osudnou nehodou s lodí Sleekcraft se šesti osobami na palubě.

6 fotek
Silný náraz z palub vymrštil všechny členy posádky, devět z nich utrpělo zranění, z toho dva těžké, a čtyři osoby nedokázali záchranáři po srážce najít. Tělo jedné z pohřešovaných žen, kterou byla Christine Lewis (51) bylo nalezeno až druhý den, kdy ho řeka vyplavila blízko Arizony.

Tři lidé, včetně kamarádek Kirra Drury a Raegan Heitzig, které jen pár hodin před incidentem zveřejnily na sociální síti společné selfie, jsou stále nezvěstní. Šance, že nehodu přežili, je velmi malá.

Na fotografie šťastných členů posádky, které byly pořízeny chvíli před nehodou, je smutný pohled. Šťastné tváře lidí ze snímků na Instagramu vyvolávají lítost a smutek pozůstalých členů rodiny, přátel, ale i neznámých lidí. "Budeme pokračovat, dokud nenajdeme všechny, kteří jsou nezvěstní," uvedl šerif Doug Shuster. Dodal, ačkoliv nejsou záchranné vesty povinné, kdyby je během srážky členové posádek měli, následky nemusely být tak vážné.

Autor: mk

Diskuze