Partička si rezevovala byt - 1
Zdroj: Twitter
Rozdíl mezi obrázkem a realitou

Kamarádi si pronajali v Chorvatsku dům s kulečníkem. Po příjezdu přišlo nevídané zklamání! FOTO

Parta přátel jela na dovolenou do Chorvatska. Nejdříve si ale přes Airbnb pronajali krásný dům s kulečníkem uvnitř. Není proto divu, že se těšili, až si zahrají. Jenže po příjezdu pochopili, že realita je tak trochu jiná.

4 fotky
Brian Ash a jeho kamarádi se těšili na dovolenou do Chorvatska. Ubytování hledali přes Airbnb, kde ho nabízí především soukromníci ve svých bytech a domech. Jeden takový dům si podle fotek vybrali, a to hlavně z toho důvodu, že uvnitř byl i kulečníkový stůl.

Když dorazili na místo, přišla opravdu hodně ledová sprcha. Místo klasického kulečníkového stolu byl v rohu postavená jakási jeho malá verze. Když to uviděli, došlo jim, že je to dětský kulečník, se kterým si vystačí děti. pro dospělé je to logicky příliš malé.

Partička sice nejdříve neskrývala zklamání, později si ale z toho udělali legraci a fotky kulečníku podle majitele a to, jaká je skutečnost, přidali na Twitter. Lidé si tak díky nim zase připomněli, že to,co je na internetu, nemusí být takové i ve skutečnosti. A rozhodně se to netýká zdaleka jenom kulečníkového stolu!
 

Autor: bin

Diskuze