Michael Schumacher a Luca Badoer - 1
Zdroj: Profimedia
Co prozradil?

Kamarád, který navštěvuje Schumachera: Jako jeden z mála ví, jak na tom závodník opravdu je!

O stavu Michaela Schumachera (49) se spekuluje už několik let. Prakticky od chvíle, co se mu přihodila tragická nehoda na lyžích... Kromě rodiny je ale ještě další hrstka lidí, kteří závodníkův současný zdravotní stav opravdu znají.

5 fotek
Sedminásobný mistr Formule 1 Michael Schumacher měl koncem roku 2013 nehodu na lyžích a od té doby se společnost jen domnívá, jaký je jeho aktuální zdravotní stav. Sice na povrch dostávají informace o tom, že Schumacher nehybně leží na lůžku a jeho tělo se smrsklo o mnoho centimetrů, jaká je ale skutečnost, ví jen několik málo lidí.

Schumacher se léčí v nemocnici nedaleko svého sídla ve švýcarské Ženevě. Jeho léčba vyjde v průměru na 3 miliony týdně. Více ale fanoušci o jeho stavu neví, a tak každá věta, kterou v souvislosti s ním vyřkne kdokoliv z jeho okolí, je pro všechny hodně vzácná. Teď promluvil jeho blízký kamarád, který za ní pravidelně chodí na návštěvy.

Ani on však neřekl nic, co by veřejnosti napovědělo, jestli bývalého závodníka ještě někdy uvidí tak, jak si ho pamatují. Bere totiž ohled především na rodinu. „Rodina chce jeho stav udržet v tajnosti a já budu její přání respektovat. Všechno to je pro Michaelovo dobro,“ prozradil kamarád Luca Badoer italskému webu diariodelweb Za celým mlčením kolem Schumiho stojí především jeho manželka. „Pouští k němu jen pár lidí a my její přání respektujeme, vůbec s ní o tom nepolemizujeme,“ tvrdí závodníkův dobrý kamarád, který se stejně jako všichni modlí za to, aby se stal zázrak a Michael se nakonec uzdravil.
 

Autor: bin

Diskuze