Jitka Čvančarová - 2
Zdroj: Profimedia / instagram
Perfektní

Kam zmizely ty kypré tvary? Jitka Čvančarová všem pořádně vytřela zrak! FOTO

Jitka Čvančarová (39) za dva týdny oslaví čtyřicítku. Stále ale vypadá velmi dobře a z tváře jí nemizí krásný úsměv. Herečka neustále září štěstím i přes to, že je často kritizována kvůli své postavě. Teď to ale vypadá, že výrazně zhubla.

15 fotek
Herečka a zpěvačka Jitka Čvančarová, která rovněž účinkovala jako porotkyně v první sérii show Tvoje tvář má známý hlas, všem nyní vytřela zrak! Poslední fotografií, kterou zveřejnila na své sociální síti, zavřela ústa všem, kteří léta kritizovali její postavu.

I přes to, že měla pár kilo navíc, dokázala vždy vypadat elegantně, stylově a žensky. Někdy však šlápla vedle a outfit, který zvolila, jí možná ještě nějaké to kilo navíc opticky přidal. Na poslední fotografii z Paříže však herečka, která 23. března oslaví čtyřicítku, zvolila nejen skvělý outfit, ale vypadá to, že i výrazně ubrala na váze.

Herečce to na snímku moc sluší a fanoušci nešetřili chválou. "Odjakživa Vás žeru!!! Jste boží, nádherná, inspirující a přirozená," píše jedna z fanynek. Další se přidává: "Krásná, překrásná a nejkrásnější." "Z českých brunetek rozhodne femmefatale," dodává zase jiná. A chvály přibývá.

 

Autor: mk

Diskuze