Dwayne Johnson - 7
Zdroj: Instagram / Facebook.com
Normální člověk by si neškrtl...

KAM TO DÁVÁ??? Jak vypadá večeře Dwayna Johnsona? Z toho byste skončili pod stolem!

Herec Dwayne Johnson (44) alias "The Rock" je chlap jako hora. Je tedy logické, že jeho stravování bude velmi bohaté. Ale že až tak?

6 fotek
Herec Dwayne Johnson, známý z akčních trháků jako Rychle a zběsile nebo San Andreas, by se mohl život jako profesionální bodyguard. S téměř dvěma metry a horou namakaných svalů ho rozhodně minimálně připomíná. Ne nadarmo se věnuje aktivně boxu a zápasí právě pod přezdívkou "The Rock", a není se čemu divit, wrestling má totiž v krvi. Jeho otec byl skvělý a vyhlášený zápasník.

Právě s kulturistikou a boxem je spojováno bohaté stravování, které přispívá k tvorbě pořádných svalů. Ale žádná by asi tohoto fešáka doma mít nakonec nechtěla, protože by se z ní musela stát non stop kuchařka, která ještě k tomu dělá každý den obří nákupy Na sociální síti se oblíbený sympaťák pochlubil svojí večeří, a vzbudil tím vlnu komentářů.

Dwayne je zřejmě milovník asijské kuchyně, protože v jeho večeři nechybělo bohaté sushi všech možných druhů, rýže, sojová omáčka a nejrůznější orientální lahůdky. A že to byla navíc pořádná porce, se kterou by si nejspíš poradila čtyřčlenná rodina! Ale herec tvrdí stále to samé: "Pokud si to oddřete, a makáte na sobě, můžete si dát cokoli," napsal k fotce.

Autor: lor

Diskuze