Sexuální rekordy
Zdroj: Profimedia
Bizarní statistika

Nejdelší dostřik semene nebo vagína ´vzpěračka´? Sexuální rekordy k neuvěření!

Kam se hrabou Odstíny šedi! Máte pocit, že vás už nic nepřekvapí? Tak to se podívejte, jaké sexuální bizarnosti se dějí ve světě.

1. Největší klitoris měří...
Majitelkou největšího poštěváčku se stala v roce 1938 Rakušanka, která se pochlubila délkou 30 centimetrů! Otázkou zůstává, jestli takový "plandák" v ženském klíně ještě dokáže někoho přitahovat...

2. Nejnebezpečnější úchylka je...
Pod tajemnou zkratkou AEA se skrývá sexuální praktika, které se říká autoerotická asfyxace. Lidé, kteří AEA provozují, vzrušuje pocit sníženého přítoku krve do mozku. V praxi to znamená, že se během onanie dusí igelitovými pytlíky, škrtí šnůrami nebo si ucpávají ústa různými předměty či prádlem.

3. Nejodolnější vagínu má...
Ruská gymnastka Tatiana Koževnikova, která se dokonce v roce 2009 zapsala se svou vagínou "vzpěračkou" do Giunessovy knihy rekordů. Mezi nohama má zřejmě pořádné svaly, protože její "mušlička" dokáže uzvednout neuvěřitelných 14 kilo!

4. Mistrem v ejakulaci je...
Horst Schultz z Německa. Pokořil totiž hned tři světové rekordy! Jeho ejakulace byla nejdelší, nejrychlejší a nejvyšší. Výstřik Horstova semene letěl rychlostí 68,7 km/hod, do dálky 6 metrů a bezmála 4 metry vysoko! Jen pro zajímavost, například průměrná rychlost mužského výstřiku se pohybuje kolem 45 km/hod.

5. Největší sexuální orgie proběhly...
V Japonsku a účastnilo se jich 250 mileneckých párů! V obrovském skladu se tak za přítomnosti kamer a fotografů rozjely pořádné orgie. A tak se souložilo od rána až do večera. Pro "fajnšmekry" vzniklo dokonce DVD.

Anketa

Který rekord vás nejvíc šokoval?

Hlasovalo 1212 lidí.

Autor: lor

Diskuze