Letovisko pro XXL turisty - 1
Zdroj: facebook.com
To je pecka

UŽ ŽÁDNÉ MINDRÁKY: Trpíte nadváhou? Tenhle hotel vás naprosto uchvátí!

Letní slunce, pařák, kila navíc, zařízlé plavky a stovky otravných pohledů. To jsou zpravidla důvody, proč se obéznější lidé bojí chodit v létě k vodě, nebo jezdit na dovolenou. Tomu je ale konec. V Karibiku existuje místo, které funguje pouze pro XXL turisty.

3 fotky
Podnikatel James King, který tento nápad nosil v hlavě celých 14 let, vybudoval hotelový komplex, který je speciálně určený pouze pro lidi větších velikostí. „Před mnoha lety jsem byl svědkem situace, kdy jeden ze zákazníků hotelu v Marylandu rozsedl hotelové křeslo. Jako by nestačila trapnost oné situace, klient byl přinucen hotelu zaplatit 150 dolarů za zničený nábytek,“ vzpomíná podle časopisu Stoplusjedna King.

Hotel se pyšní bytelnějšími toaletami, postelemi s ocelovou konstrukcí či většími průchody do pokojů. Dovolená tu má však jeden háček. Resort prozatím přijímá jen skupinové rezervace. „Z počátku jsme přijímali i jednotlivé klienty, po čase se ale ukázalo, že klientům nově příchozí vadí. Nyní proto bereme jen skupiny,“ dodalo vedení hotelu na vysvětlenou.

Osamělí zájemci ale zoufat nemusí. Na blízkém Kočičím ostrově plánuje podnikatel King vybudovat další hotelový komplex pro XXL turisty. Ten bude určený hlavně těm, kteří se chtějí rekreovat sami.

Autor: pet

Diskuze