Kali s rodinou
Zdroj: Instagram, DezertKaliMusic
Rodinný život

Kali si neví rady: Vyvezl rodinku do lesa a prosí o pomoc!

Šťastným tatínkem malé holčičky je momentálně Kali (36), který si novou roli náležitě užívá. Mezi koučováním nadějných zpěváků v talentové soutěži The Voice Česko Slovensko chodí s rodinou často na procházky. Svoje příznivce nyní požádal o radu.

8 fotek
Prvního potomka porodila Kalimu jeho přítelkyně Alice v únoru letošního roku. Dcera kouče z The Voice dostala neobvyklé jméno Kornélie. Pyšní rodiče s ní chodí tak často na procházky, že jim nápady na nová místa zkrátka došly.

U posledního zveřejněného snímku stojí Kali a Alice před lesem, kam se zjevně chystají vydat. Drsný rapper u fotky píše následující: „Dejte nám tipy, prosím, kam do lesa na procházky s kočárem. Klidně i mimo Bratislavu a může být i horší terén. Tenhle kočár to zvládne,“ prosí své příznivce o radu.

Fanoušci mu jistě rádi pomohou, jelikož Kaliho rodinný život sledují rádi. To skvěle dokládá množství darů, jež celá jeho rodina dostává. „Děkujeme za všechny dárečky, které mi nosíte na koncerty pro malinkou nebo pro Aličku. Moc si vážím vašeho zájmu,“ napsal na svém Instagramu. Rapper i přesto zůstává nohama na zemi.

Třicetiminutová procházka denně chrání zdraví
Co odstartovalo Kaliho kariéru? Smrt jeho maminky

Autor: Han

Diskuze