Kaley Cuoco - 1
Zdroj: Profimedia
Roste jí konkurence

Sexy Kaley Cuoco ukázala mladší sestru! Která se vám líbí víc?

Známá herečka Kaley Cuoco vyrazila do společnosti a při té příležitosti se pochlubila mladší sestrou. Ta na sebe celou dobu strhávala pozornost a sklízela obdiv ze všech stran. Co na ní říkáte vy?

8 fotek
Kaley Cuoco (31) je nejen vynikající talentovaná herečka, ale také krásná žena. A i když zatím neměla opravdové štěstí v lásce, určitě je tajným snem mnoha mužů. Před nedávnem všem dokázala, že krásu mají v rodině. Vyrazila totiž do společnosti v doprovodu své mladší sestry Briany Cuoco (28).

Sestry společně vyrazily na udílení prestižních hereckých cen Screen Actors Guild Awards. Tentokrát tak nebyla středem pozornosti pouze půvabná blondýnka Kaley, ale i její tmavovlasá sestra Briana. Ta se živí také jako herečka a i když není zdaleka tak známá jako její straší sestra, zášť a závist k ní určitě nechová.

Bylo znát, že si obě holky společné povyražení náramně užívaly. Kaley vsadila na světle růžovoučké šaty, které si skvěle hodily k jejím blonďatým vlasům. Briana vedle toho zvolila černou róbu, která jen podtrhla její tmavý vzhled. Oběma sestrám to ve finále moc slušelo a každý na nich mohl oči nechat. Která ze dvou krásek se vám osobně líbí víc?

Autor: mic

Diskuze