Britney Spears
Zdroj: Profimedia
Zpěvačka v ohrožení

K pobytu v léčebně ji donutil otec. Léky prý Britney Spears brala nedobrovolně

V dubnu se zpěvačka Britney Spears (37) svěřila na svém Instagramu, že se dobrovolně nechala zavřít do léčebny. Zdravotní stav jejího otce nebyl dobrý a citlivá Britney to považovala za nejlepší řešení. Nyní, když je venku, tvrdí, že právě otec Jamie ji k pobytu donutil.

11 fotek
"Před pár měsíci byl můj otec hospitalizován a téměř zemřel. Všichni jsme šťastní, že přežil. Rodina musí být vždy na prvním místě," svěřila se před pár týdny Britney fanouškům na Instagramu, kde mimo jiné psala, že se nechává dobrovolně hospitalizovat.

Britney na tom nebyla vždy dobře. Psychickými problémy trpěla už od roku 2007, kdy si oholila hlavu a přišla o děti. Na základě toho byla zbavena svéprávnosti a jejím opatrovníkem byl stanoven právě otec Jamie.

Blízký zdroj TMZ.com tvrdí, že Britney už chce být zodpovědná sama za sebe. "Po skončení pobytu dokonce řekla, že na léčbu nastoupila proti své vůli a donutit ji k ní měl vlastní táta, který ji nutil jíst i kupu prášků," píše TMZ.com.

Britney proti léčbě demonstrovala tak, že pobývala často venku, tak aby byla viděna. Nechtěla příliš spolupracovat s lékaři. Vytvoření správné kombinace léků jim trvalo a Britney byla zdravotně nestabilní. Nyní už je na tom lépe a doufá, že se brzy odprostí od otce. 

Autor: Han

Diskuze