Jim Carrey
Zdroj: Profimedia
Není to jenom Maska?

K NEPOZNÁNÍ: Jim Carrey vyrazil do společnosti a neuvěřitelně sešel! Nezpoznali byste ho

Oblíbený herec a komik Jim Carrey (55) se ukázal ve společnosti. Skoro nikdo však známého vtipálka nemohl poznat. A co si myslíte o nové image Jima vy?

4 fotky
Oblíbený herec a komik Jim Carrey je mimo jiné nezapomenutelný i díky svému jedinečnému vzhledu. Jeho obličej byste prostě nikde nepřehlédli. Nedávno však herec vyrazil na filmovou premiéru filmu If You're Not In The Obit, Eat Breakfast v Los Angeles. Většina lidí však měla velký problém Jima vůbec poznat.

Carrey totiž na premiéru dorazil neskutečně zarostlý. Popravdě vypadal v obličeji jako nějaký bezdomovec. Kromě toho ho jeho nová image dělá o spoustu let starším. Mezi hercovými fanoušky se ozývají názory jako: „Nebude hrát Jim v Trosečníkovi?“

Je dost možné, že se herec připravuje na svou novou filmovou roli, nicméně jeho fanoušci se shodli na tom, že je Carrey i ve svém věku velmi pěkný chlap, kterému plnovous prostě nesvědčí. Zbytečně se pod ním schovává. A uznejte, že u Jima je to opravdu škoda. Nebo se vám naopak takto zarostlý Grinch líbí?

Autor: mic

Diskuze