Justin Bieber a Hailey Baldwin - 1
Zdroj: Profimedia
prásk.tv

Justin Bieber se znovu oženil! Podruhé si vzal svou ženu Hailey

Oblíbený zpěvák a idol dívčích srdcí Justin Bieber si v pondělí užil svou druhou svatbu s modelkou Hailey Baldwinovou. Tu si vzal před rokem během tajného ceremoniálu v New Yorku. Letošní svatba se konala v Jižní Karolíně a zúčastnila se jí rodina i přátelé. Na svatbě nechyběla například modelka Kendall Jennerová nebo zpěvákův manažer Scooter Braun.

Zpěvák Justin Bieber (25) a modelka Hailey Baldwinová (22) se znají už několik let. Jako pár však oficiálně vystupují od roku 2016. Od té doby jim to stále funguje a loni v září se dokonce vzali v americkém New Yorku. Svatba však byla tajná.

 

O rok později se manželé rozhodli uspořádat druhou svatbu, kam pozvali rodinu i své přátelé. V pondělí si tak řekli podruhé své ano ve městě Bluffton v Jižní Karolíně, uvedl deník Mirror. A svatbou se rozhodně netajili. Na internetu se objevilo několik fotek nejen z ceremoniálu, ale i z hostiny.

 

6 fotek

 

Dokonce zpěvák na svůj instagram přidal několik příspěvků, ve kterých zveřejnil fotografii jeho a Baldwinové s rodiči. "Já a moje žena…Děkuji, že jste svou dceru nechali, aby si vzala divocha, jako jsem já," napsal Bieber.

 

Svatba se sice konala v pondělí, ale hosté dorazili už v neděli. V objednaném rezortu si mohli užít devět restaurací a tři bazény. Dále tam také měli zařízenou posilovnu, golfové hřiště nebo lázně. Všichni bydleli v luxusních chatkách nebo v hlavní rezidenci.

 

Podle fotografií si manželé na obřad vzali pohodlné oblečení. Baldwinová měla krátké krémové šaty s botami na podpatku. Bieber si vzal zase polobotky, černé kalhoty a bílé tričko s límečkem. Podobně se oblékli i hosté. Na večerní oslavu si poté vzali všichni elegantnější oblečení.

 

Svatby se zúčastnila řada celebrit, a to například zpěvákův manažer Scooter Barun. Dále modelka Kendall Jennerová nebo rapper Daniel Caesar, který získal v roce 2019 cenu Grammy.

 

Justin Bieber jen v boxerkách! Pomohl si vycpávkami?
Co oblékají slavné české nevěsty? VELKÁ GALERIE

Autor: reg

Diskuze