Justin Bieber - 1
Zdroj: Profimedia
To chtělo odvahu

FOTO: Fanynky pláčou! Co se to stalo s Justinem Bieberem? Jeho nová image je zarážející

Zpěvák je známý svými výstřelky. V módě se ale nikdy nemýlí. Oblékají se podle něho mladíci po celém světě. Tentokrát si ale na sebe vzal něco nevkusného. Má to být snad vtip, nebo i z toho udělá módí trend?

5 fotek
Justin Bieber (22) se objevil ve společnosti v dost zvláštním modelu. Jindy moderní nadčasový oděv vyměnil za sako. To ale bylo na modelu nejlepší. Teprve pod ním se skrývala opravdová perla! Měl na sobě košili se vzorem dalmatina.

Justin prožívá velice náročné období během turné Purpose. Je docela možné, že když zrovna není v potyčce s fanoušky a neužívá si šestice dívek na pokoji, tak si rád odpočine u milého filmu a nechá se jím pak inspirovat. Tentokrát to bylo asi 101 dalmatinů, protože takový módní výstřelek si dokážeme vysvětlit jen u Cruelly Deville.

Aby toho nebylo málo, tak k němu ještě přidal průsvitné brýle a účes s patičkou na stranu. Vrcholem byl Justinův pokus o knír, ale na ten si ještě dlouho počká. Nezbývá než doufat, že mířil na kovbojský ples a příště se ukáže zase jako fešák.

Autor:

Diskuze