Justin Bieber a Hailey Baldwin - 5
Zdroj: Profimedia
nepovedený žert

Justin Bieber naštval své fanoušky! Tohle mu jen tak neodpustí

Zpěvák Justin Bieber je velmi oblíbený, také ho na jeho instagramu sleduje přes sto milionů fanoušků. Jeho poslední příspěvky však nikoho z nich nepotěšily, naopak spíše naštvaly. V pondělí na apríl totiž zpěvák zveřejnil fotografii ultrazvuku miminka a všichni mu začali gratulovat. Poté jim však došlo, že si z nich zpěvák jen vystřelil.

Nejspíš si Bieber myslel, že se mu jeho žertík povede. Bohužel se tak nestalo. Naštval nejen fanoušky, ale také i svou ženu. Na první fotce, kterou na instagram zpěvák přidal, je ultrazvuk dítěte. Všichni mu hned v komentářích začali přát a z jeho novinky se radovali.

 

Poté zveřejnil další fotku, kde jeho žena sedí v křesle, u ní jsou lékaři a dívají se na její břicho. U toho napsal Bieber i komentář: "Kdybyste si mysleli, že je to aprílový žert..." Příspěvek opět vyvolal u lidí vlnu nadšení a začali znovu gratulovat.

 

3 fotky

 

O hodinu později však přidal fotku, která potvrdila, že si ze všech opravdu jen vystřelil. "Počkejte…je to aprílový žert," napsal u fotografie ultrazvuku, kde je místo dítěte pes. Někteří lidé hned začali psát, že mu to uvěřili a dokonce se za něj i modlili.

 

"Nevím, proč ti to připadá legrační, když některé ženy ztrácejí své děti a potrácejí. Jste nechutní. Ztratila jsem ve vás respekt!" rozčilovala se v komentáři Alex. K ní se začaly přidávat i další ženy. "Těhotenství není téma pro srandu. To je naprosto nerespektující…," napsala Louise.

 

Vše okomentovala i Baldwinová, která ironicky připsala pod první fotku: "Velmi vtipné…" Se svým mužem tak nesdílela radost z jeho vtípku.

 

VÁŠ PŘÍBĚH: Z lásky se vyklubal aprílový žertík
Nejlepší aprílové žertíky

Autor: reg

Diskuze