Snad mu to pomůže

Justin Bieber má psychické problémy a musel se jít léčit! Kvůli čemu?

Kanadský zpěvák Justin Bieber (24) nastoupil na terapii, jelikož ho trápily těžké deprese. Prý se chce dát dohromady dřív, než bude otcem. Psychické problémy má údajně kvůli slávě.

Zpěvák Justin Bieber údajně nastoupil na terapii kvůli těžkým depresím. Ve vztahu s americkou modelkou Hailey Baldwin je však prý spokojený a důvod jeho psychických problémů je jinde. Jeho přátelé se nechali slyšet, že si kanadský zpěvák uvědomuje, že se jednoho dne stane otcem a že tato možnost může přijít velice brzy a proto se chce dát co nejdříve do pořádku.

„Jedním z mých velkých problémů je věřit sám sobě. Osobně i ve vztazích jsem udělal několik špatných rozhodnutí. Tyto chyby dost ovlivnily mé sebevědomí,“ svěřil se Justin. Jeho psychické zdraví prý také ovlivňuje sláva, kterou je už takřka od dětství obklopen. Cítí se být stále na očích, sledovaný nekonečným množstvím fotografů a novinářů. Mnoho let je mu na každém jeho kroku v patách, a to ho děsí!

To všechno údajně přispělo k agresivitě a bulvárem stále dokola propíraných eskapádách, kterých se Justin dopustil. V rozhovoru pro časopis Vogue se zpěvák svěřil, že během svého tour Purpose, které bylo ukončeno dříve, než mělo, častokrát trpěl pocitem odloučení a depresemi. Tyto stavy se snažil řešit pověstným Xanaxem, který užíval ve větších dávkách.

Kde končí smutek a začíná deprese?
TEST: Trpíš depresí?

Autor: mk

Diskuze